Стил

Џеј Ло измами воздишки на модната писта во Милано

22. септември 2019 - 16:20 | М.С.

После 19 години, Џеј Ло повторно го облече својот познат фустан од Versace.

Пејачка, актерка, продуцентка, танчерка- Џенифер Лопез, од сега на листата на своите таленти го додаде и манекенството.

Имено, атрактивната пејачка за која многумина говорат дека годините се само бројка, продефилира како вистинска, професионална манекенка на модната писта во Милано. Предизвика многубројни аплаузи и овации кај публиката.

 

 

Ревијата на модната куќа Версаче ја затвори токму таа. Џеј Ло ја прошета култната креација која пред 19 години ја носеше на доделувањето на Греми.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

Коментирај