Стил

Ријана со секси видео го „запали“ Instagram

18. октомври 2019 - 14:31 | Б.С.Б.

Со една објава на Instagram Ријана го запали Instagram. Убавицата од Барбадос објави кратко видео во забавена снимка во кое облечена во црно бикини, босонога оди како да е на модна писта. Видеото ги израдува нејзините обожаватели кои ѝ делат само комплименти.

Ријана ова минималистичко издание го проследи со торба, накит и очила за сонце. Иако објавеното видео нема опис, познато е дека бикинито што го носи е од колекцијата на нејзиниот моден бренд Fenty.

На Модната недела во Њујорк, одржана минатиот месец, Ријана ја покажа новата линија Savage X Fenty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Коментирај