10 минути вежби за поцврсти грбни и вратни мускули

Б.С.Б.
/ 24.01.2022 / 16:03

Два тега, 10 минути време и малку волја за вежбање се доволни за овие сет вежби за зацврстување на грбните и вратните мускули.

Овие вежби може да ги правите на кое било место, ако сте почетник внимавајте да не претерате и правилно да ги изведувате вежбите.

реклама

Фит

За цврсти мускули: 15-минутни интензивни домашни вежби

Read more

Скриени состојки во храната од кои се дебелеете

Read more

За цврсти и убави раце: 12 минути најдобри вежби со тегови

Read more

Што јаде Ибра за да биде во топ форма?

Read more

Нови видеа

play_arrow

15 најстрашни хибридни животни кои навистина постојат

Read more
play_arrow

За цврсти мускули: 15-минутни интензивни домашни вежби

Read more
play_arrow

Неочекувани фејлови, смешна компилација

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Morbius

Read more
play_arrow

Топ 10 најлоши работи кои ги направи Шелдон

Read more
play_arrow

За цврсти и убави раце: 12 минути најдобри вежби со тегови

Read more
play_arrow

ТОП 15 тајни и тактики на американскиот претседателски конвој

Read more
play_arrow

30 минути јога тренинг за флексибилност и сила

Read more
play_arrow

Појадок од микробранова за оние кои секогаш брзаат наутро

Read more
play_arrow
Седум совети како да спиете подобро

Седум совети како да спиете подобро

Read more
play_arrow

Силва му го предаде ФИФА пехарот на Пендаровски

Read more
play_arrow
Како „Битлси“ пишувале љубовни песни?

Како „Битлси“ пишувале љубовни песни?

Read more