10 најголеми скандали на „Американски идол“

Забавното шоу за таленти „Американски идол“ (American Idol) не е имуно на скандали.

Во долгогодишната историја на шоуто имало скандали поврзани со приватните животи на учесниците, спорни победи, сомнителни елиминации, расправии меѓу судиите, како и наводни афери на учесници со судии.

MsMojo ги разгледува десетте најголеми скандали на шоуто досега.

реклама

Филм & ТВ

Режисерот на The Last of Us: Ги намамив луѓето да гледаат геј романса

Read more

Официјален трејлер за Murder Mystery 2 со Џенифер Анистон и Адам Сендлер

Read more

Frasier се враќа - почна снимањето на спиноф серијата

Read more

Памела Андерсон најсензуалното искуство го доживеала со 80-годишен Аргентинец

Read more

Нови видеа

play_arrow

Астрономски чуда со слично име, но различна природа

Read more
play_arrow
Што се случува кога змија ќе проголта друга змија?

Што се случува кога змија ќе проголта друга змија?

Read more
play_arrow

Само британски фејлови

Read more
play_arrow

Седум фудбалери кои ги бираат парите пред сè друго

Read more
play_arrow

Што ако планетите во Сончевиот Систем излезат од своите орбити?

Read more
play_arrow

Топ 20 најдобри филмови со Робин Вилијамс

Read more
play_arrow

Комшијата што буши, некст левел

Read more
play_arrow

Што се случува во Јувентус?

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Star Wars спиноф серијата Andor

Read more
play_arrow

15 неверојатни животински фосили најдени досега

Read more
play_arrow

10 најголеми скандали на „Американски идол“

Read more
play_arrow

Што ќе се случи во човечкото тело ако хибернира 100 години?

Read more