Филм & ТВ

10 Најлоши филмови за 2017 година

7. декември 2017 - 18:16 | М.Д.

Од остварувања од кои се очекуваше премногу до големи разочарувања, составена е листа од 10 најлоши филмови за оваа година.

Пред два дена објавивме листа од најдобрите филмови за 2017 година, а сега магазинот Rollingstone состави и листа од најлошите, па погледнете кои филмски остварувања се најдоа на оваа неславна листа.

10. The Emoji Movie

 

 

9. Suburbicon

 

 

 

8. Daddy’s Home 2

 

 

7. Valerian and the city of Thousand Planets

 

 

6. The Mountain Between Us

 

 

 5. The Mummy

 

 

4. Song to Song

 

 

3. Fifty Shades Darker

 

 

 

2. The Dark Tower

 

 

1. Transformers: The Last Knight 

 

 

Коментирај