10 најстрашни сцени од серии на Netflix

Сакате хорор серии? Netflix изминативе години направи некои навистина страшни.

„Stranger Things“, „The Haunting of Hill House“, „American Horror Story“ и „Black Mirror“ се само некои од нив, а овие 10 сцени се најстрашните во хорор сериите на Netflix, барем според самата продукциска компанија.

реклама

Филм & ТВ

Факти и фикција: Што е точно, а што не во популарната серија „The Crown“?

Read more

Netflix работи на корејска верзија на серијата „La Casa de Papel“

Read more

Елен Пејџ: Јас сум трансродово лице, викајте ме Елиот

Read more

Ребел Вилсон откако ја постигна посакуваната тежина: Не е за килограмите, туку за здравјето

Read more

Нови видеа

play_arrow

Факти и фикција: Што е точно, а што не во популарната серија „The Crown“?

Read more
play_arrow

Најдобрите голови од Серија А за ноември

Read more
play_arrow

Како омилените „Пријатели“ би ја опишале оваа ужасна 2020?

Read more
play_arrow

Колку би вределе најголемите фудбалски легенди во 2020 година?

Read more
play_arrow

Брзо и лесно: Пет рецепти за чиа пудинг

Read more
play_arrow

Она кога имаш ангел чувар

Read more
play_arrow

Најубавите голови од 10. коло во Премиер лигата

Read more
play_arrow

Како да ја користите опцијата Watch Together на Messenger?

Read more
play_arrow

Лесни вежби за затегнати стомачни и совршен задник

Read more
play_arrow

Неверојатно, но вистинито: Најжешката река во светот во која сѐ умира

Read more
play_arrow

Идеја за десерт: Печени јаболка со цимет, ореви и суво грозје

Read more
play_arrow

Зошто е важно да бидете искрени од првиот ден во врската?

Read more