10 најзлобни работи кои Симпсонови му ги направија на дедо Симпсон

Таткото на Хомер е еден од споредните ликови во The Simpsons кој се појавува од време на време, а најчесто е жртва на останатите членови на семејството.

Тимот на WatchMojo состави листа од 10 најзлобни работи кои Симпсонови му ги направија на својот дедо.

реклама

Филм & ТВ

Не е за луѓе со слабо срце: Избран најстрашниот хорор

Read more

Базиран на вистинска приказна - погледнете го трејлерот за „All My Life“

Read more

Netflix објави најниски приходи во последните четири години

Read more

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Read more

Нови видеа

play_arrow

Британската војска претстави нано-дрон од 190 грама што ќе патролира на воено поле

Read more
play_arrow

Астро лекции: Што е Суперземја?

Read more
play_arrow

Погоди ги маскотите со Арсен Венгер

Read more
play_arrow

Базиран на вистинска приказна - погледнете го трејлерот за „All My Life“

Read more
play_arrow

Не си играј со времето: Фејл компилација

Read more
play_arrow

Ја полни батеријата за 19 минути: Xiaomi претстави супербрз полнач

Read more
play_arrow

Добредојдовте во иднината: Поглед во Koenigsegg Gemera

Read more
play_arrow

Пингвински приказни: Борба за живот

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Read more
play_arrow

Елон Маск ја откри локацијата на првата база на Марс

Read more
play_arrow

Најдобриот рецепт за палента со печурки

Read more
play_arrow

Како да блокирате некого на TikTok?

Read more