10 работи кои би сакале да ги видиме во 2. сезона од „The Mandalorian“

Додека со нетрпение ја очекуваме втората сезона од „The Mandalorian“, која стана препознатлива по бебето Јода, тимот на Mojo се погрижи да состави 10 работи кои би било интересно да се видат во ова продолжение.

реклама

Филм & ТВ

Топ 20 хорор филмови базирани на вистинска приказна

Read more

Излезе тизер за „Army of the Dead“

Read more

Објавен трејлер за документарецот за Тина Тарнер

Read more

„Бизарно и одвратно“: Твитерџиите „ископаа“ старо интервју со Џенифер Анистон кај Летерман

Read more

Нови видеа

play_arrow

Топ 20 хорор филмови базирани на вистинска приказна

Read more
play_arrow

„Caught by a Wave“ - нов романтичен филм на Netflix

Read more
play_arrow

Играта „Tony Hawk’s Pro Skater“ пристигнува на Xbox, PS5 и Nintendo Switch

Read more
play_arrow

„The Simpsons Movie“ доби искрен трејлер

Read more
play_arrow

Lotus E-R9: Дизајн инспириран од воени авиони

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако не пиете вода?

Read more
play_arrow

6-минутни лесни вежби за истегнување на телото

Read more
play_arrow

Балерина без раце покажа дека ништо не е невозможно

Read more
play_arrow

Документарец од 2020 што не треба да го пропуштите

Read more
play_arrow

Како Евертон потроши 500 милиони фунти и стана полош од претходно?

Read more
play_arrow

Компилација од најдобрите фејлови за изминатата недела

Read more
play_arrow

Кои би биле добитници на Златна топка во следните седум години?

Read more