10 видеоигри кои го извлекуваат најлошото од нас

Не мора да сте некое гејмериште за да ја знаете возбудата од играње видеоигра.

Без разлика дали играте сами или против некого, добро ви се познати оние моменти на „жута минута“ кога се чувствувате полудено, измамено или едноставно се претворате во негативец и сакате да го расплачете противникот.

Gameranx направи една интересна листа на игрици кои го извлекуваат најлошото од нас додека урламе со џојстикот в раце.

реклама

Гејминг

Ова се најпродаваните конзоли на сите времиња: Која е вашата омилена?

Read more

Топ 10 нови и бесплатни игри за 2020 година

Read more

Бесплатно преземете ги овие четири видеоигри - понудата трае до утре

Read more

Видеоигри што беа премногу амбициозни за да бидат објавени, втор дел

Read more

Нови видеа

play_arrow

Пингвински приказни: Борба за живот

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Read more
play_arrow

Елон Маск ја откри локацијата на првата база на Марс

Read more
play_arrow

Најдобриот рецепт за палента со печурки

Read more
play_arrow

Како да блокирате некого на TikTok?

Read more
play_arrow

20-минутни вежби со тегови за совршен задник

Read more
play_arrow

Шест брзи рецепти за вкусен појадок

Read more
play_arrow

Десет бизарни предмети од Земјата што сега лебдат во вселената

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

„The Minions of Midas“ - нова серија на Netflix која ќе ја обожавате

Read more
play_arrow

Топ 10 нови и бесплатни игри за 2020 година

Read more
play_arrow

Трамп или Бајден: Четири психолошки трикови што може да го одредат победникот

Read more