15-минутни вежби за целото тело со Памела Рајф

М.С.
/ 01.04.2021 / 13:44

Во новото видео Памела Рајф ќе ви покаже лесни и едноставни вежби за целото тело.

За овие вежби ви се потребни само 15 минути, па затоа добро е да почнете со вежбање уште отсега за да го дочекате летото задоволни од сопствениот изглед и во фит форма.

Вежбите може да ги правите во домашни услови, а не ви е потребна никаква опрема.

реклама

Фит

Тест за издржливост: Колку долго може да го следите овој ритам?

Read more

5 трикови за правилно вежбање стомачни

Read more

Пет здрави навики за да ја задржите идеалната тежина

Read more

Интензивни вежби за секси и затегнат задник

Read more

Нови видеа

play_arrow

Тест за издржливост: Колку долго може да го следите овој ритам?

Read more
play_arrow

Како да ги избелите забите на природен начин?

Read more
play_arrow

Дали ја откривме најдобрата Суперземја досега?

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за новиот филм на Netflix - „The Woman in the Window“

Read more
play_arrow

Пет здрави навики за да ја задржите идеалната тежина

Read more
play_arrow

Интензивни вежби за секси и затегнат задник

Read more
play_arrow

Кога детето за топки е непријателски расположено

Read more
play_arrow

Ако Земјата се судри со Марс, која планета ќе преживее?

Read more
play_arrow

Десетте најдобри вежби за секси задник и нозе

Read more
play_arrow

Седум големи градови без популарен фудбалски клуб

Read more
play_arrow

Треба да зборуваме за непотизмот во фудбалот

Read more
play_arrow

Протести во Данска против масовно корона-тестирање

Read more