15 неверојатни футуристички авиони

Уште кога браќата Рајт првпат полетаа во 1903 година, човештвото гледа кон небото како омилен начин за брзо патување. Но, светот на авијацијата оттогаш измина долг пат и не покажува знаци на забавување во скоро време. Од поголеми патнички авиони до суперсонични приватни авиони за богатите и славните, секогаш ќе има нешто на хоризонтот што чека да ни го разбуди умот. Затоа придружете ни се во денешното видео, каде што разгледуваме 15 неверојатни концептуални футуристички авиони!

реклама

Чек дис аут

Како најлесно да ги средите каблите во домот?

Read more

Луѓето се ужасни: Разочарувачка фотографија од една од најубавите плажи во светот

Read more

Што сè можете да направите со паста за заби?

Read more

Најчести митови за алфа мажите

Read more

Нови видеа

play_arrow

Топ 10 хорори кои морале да претрпат цензура

Read more
play_arrow

20-минутни вежби за задник со Памела Рајф

Read more
play_arrow
Раѓањето и смртта на еден планетарен систем

Раѓањето и смртта на еден планетарен систем

Read more
play_arrow

Како најлесно да ги средите каблите во домот?

Read more
play_arrow

Топ 10 пати кога The Simpsons добија тужби

Read more
play_arrow

Што сè можете да направите со паста за заби?

Read more
play_arrow

Најчести митови за алфа мажите

Read more
play_arrow
Шпански омлет за совршен појадок

Шпански омлет за совршен појадок

Read more
play_arrow
Храна за слабеење: Шест рецепти за појадок со малку јаглехидрати

Храна за слабеење: Шест рецепти за појадок со малку јаглехидрати

Read more
play_arrow

Топ 10 грешки во Harry Potter филмовите

Read more
play_arrow

15 најголеми древни битки во историјата

Read more
play_arrow

Инструменталниот бенд Zulu 3.4 објави нов видео-запис

Read more