15 тврдоглави сопственици на имот кои одбиле да се преселат

Нема место како дома! Сепак, иако многу луѓе се повеќе од среќни да се преселат ако понудената сума пари е доволна, има некои луѓе кои не би сакале, а во некои случаи, сопствениците на куќи ова го носат до крајност. И без разлика дали се работи за изградба на пат околу вашиот дом или изграден станбен блок околу него, има многу луди приказни, па затоа денеска ги одбројуваме Топ 15 сопственици на имот кои одбиле да се преселат.

реклама

Чек дис аут

Кајгана fun with flags: Епизода 4 - кога синот на претседателот црта знаме

Read more

Времеплов: Најдобрата реклама со фудбалери на сите времиња

Read more

15 најнапредни воени бродови во светот

Read more

Најстарата желка во светот наполни 190 години

Read more

Нови видеа

play_arrow

Дали секое Светско досега било наместено?

Read more
play_arrow

7 најскапи репрезентации за Светското во Катар

Read more
play_arrow

Која земја го измислила фудбалот?

Read more
play_arrow

15 најнапредни воени бродови во светот

Read more
play_arrow

Најсмешната фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

10 чекори до совршени стомачни мускули

Read more
play_arrow

15 најмоќни кинески воени возила

Read more
play_arrow

Најконтроверзното славење гол на Светско

Read more
play_arrow

15 најневеројатни подводни откритија

Read more
play_arrow

Што ако НАСА никогаш не постоеше?

Read more
play_arrow

Како изгледа глобално затоплување од 3°C?

Read more
play_arrow

Непријатни ситуации во погрешно време, фејл компилација

Read more