17 јануари 2022 - СРЕЌА во Нептун! Еден ден за попусти!

Денеска е „Blue Monday” - Син понеделник. Третиот понеделник во јануари го носи тоа име и важи за најдепресивниот ден во годината. Се смета дека е предизвикан од постпразничната криза, вината за непочитување на зацртаните новогодишните резолуции, студеното време и други фактори, а оваа година паѓа на 17 јануари.

Нептун ве радува на најтажниот ден во годината! - Нептун Македонија, компанијата која е лидер на пазарот за малопродажба на апарати за домаќинство, се потруди на граѓаните на нашата држава овој „Blue Monday” да биде поинаков! Нептун денес организира голема акција haPPiest day - Само еден најсреќен ден! со цел да предизвика радост и среќа кај купувачите, со попусти и одлични понуди во сите продуктни категории. Понудата вклучува врвни модели на: смартфони, телевизори, лаптопи, смарт уреди и аксесоари, бела техника, мали апарати за домаќинство, апарати за нега и убавина.

Акцијата важи за купување во Нептун продажните салони ширум Македонија, но и за онлајн продажба преку веб сајтот Neptun.mk и преку нивната мобилна апликација за онлајн шопинг.

Не ја пропуштајте оваа идеална прилика за шопинг по супер цени, АЈДЕ во Нептун продавниците ширум Македонија или онлајн на Neptun.mk, разгледајте ги понудите, ИЗБЕРЕТЕ ГО НАЈДОБРОТО ЗА НАЈДОБРА ЦЕНА! ПОБРЗАЈТЕ!

реклама

САД ѝ го блокираа на Русија плаќањето на долговите, ја принудуваат на банкрот

Read more

Брозовиќ на суд ја демантираше аферата со Ванда Нара: Имав проблеми со сопругата

Read more

Кои хороскопски знаци ќе ја запознаат љубовта на својот живот до крајот на мај?

Read more

Елитните руски специјалци трпат тешки порази, вели британското разузнавање

Read more

Промо

Кругман: Очекувам инспиративна дискусија на СЕФФ

Read more

Почна пријавувањето за настанот на тркала „Вози право, вози здраво“

Read more

Скапоцена фудбалска магија во живо: оригиналниот FIFA World Cup™ трофеј е во Скопје

Read more

Кои производи ќе ви ги обезбедат потребните протеини за активен и здрав живот?

Read more
 

Ново

УХМР најавува пороен дожд со грмежи

Читај повеќе

Шолц: Путин сериозно ќе преговара само во еден случај

Читај повеќе
  • play_arrow

Кои модели добија по пет ѕвезди на последното EuroNCAP тестирање?

Читај повеќе

Twitter казнет со 150 милиони долари

Читај повеќе

Без вода неколку улици во Центар

Читај повеќе
  • filter

InSight Mars го испрати последното селфи од Црвената планета

Читај повеќе

Интервју со Enroll – победничката идеја на Startup Weekend Skopje 2022

Читај повеќе

Природни средства со кои може да се ослободите од мравките во домот

Читај повеќе

10 болести кои ги наследуваме од мајката

Читај повеќе