30-минутни вежби за затегнати нозе

М.С.
/ 05.03.2021 / 10:54

Како што се затоплува времето, сѐ почесто ќе треба да носите кратки шорцеви и да ги покажете нозете. Затоа, добро е да почнете со вежбање уште од сега за да го дочекате летото со затегнати нозе во форма.

Вежбите во ова видео можете да ги правите во домашни услови. Иако можеби на почетокот ќе ви изгледаат тешко, сепак ќе се уверите дека вреди да ги пробате.

реклама

Фит

Седум начини како да ја намалите болката по вежбањето

Read more

8-минутни вежби за стомачни мускули со Памела

Read more

Вежби за зацврстување на градите, доволно е половина час на ден

Read more

Пет митови за слабеење во кои сè уште верувате

Read more

Нови видеа

play_arrow

Netflix објави трејлер за СФ трилерот „Oxygen“

Read more
play_arrow

Седум начини како да ја намалите болката по вежбањето

Read more
play_arrow

Нашата планета, нашиот дом

Read more
play_arrow

8-минутни вежби за стомачни мускули со Памела

Read more
play_arrow

Дај ми да се напијам

Read more
play_arrow

23 трикови за преживување што ќе ви бидат од корист

Read more
play_arrow

Спасување дете од воз во последен момент

Read more
play_arrow

Група луѓе излегоа од автомобилите за да го расчистат патот за амбулантно возило

Read more
play_arrow

Спасување ранета кукавица

Read more
play_arrow

Кој е најболниот убод од инсект?

Read more
play_arrow

Десет филмски ликови кои не заслужија да умрат

Read more
play_arrow

Како да го продолжите векот на батеријата на вашиот iPhone?

Read more