7 фудбалски клубови кои пандемијата најтешко ги погоди

Од гигантот во Ла Лига, Барселона, до Арсенал во Премиер лигата, кои го чувствуваат притисокот од недостигот на приходи од влезници за домашни натпревари, HITC Sevens ги разгледува фудбалските тимови кои се особено погодени од пандемијата и рестриктивните мерки во последните 12 месеци.

 

реклама

Фудбал

Ибра потпишува нов договор со Милан

Read more

Чеферин: Сите ме разочараа, но Барса најмалку

Read more

Фудбалските лиги повторно пред прекин?

Read more

Артета: Навивачите ја испратија најсилната порака која фудбалот ја видел

Read more

Нови видеа

play_arrow

Netflix објави трејлер за СФ трилерот „Oxygen“

Read more
play_arrow

Седум начини како да ја намалите болката по вежбањето

Read more
play_arrow

Нашата планета, нашиот дом

Read more
play_arrow

8-минутни вежби за стомачни мускули со Памела

Read more
play_arrow

Дај ми да се напијам

Read more
play_arrow

23 трикови за преживување што ќе ви бидат од корист

Read more
play_arrow

Спасување дете од воз во последен момент

Read more
play_arrow

Група луѓе излегоа од автомобилите за да го расчистат патот за амбулантно возило

Read more
play_arrow

Спасување ранета кукавица

Read more
play_arrow

Кој е најболниот убод од инсект?

Read more
play_arrow

Десет филмски ликови кои не заслужија да умрат

Read more
play_arrow

Како да го продолжите векот на батеријата на вашиот iPhone?

Read more