Адам Сендлер ја задева Џенифер Анистон поради нејзиниот „ужасен вкус за мажи“

Џенифер Анистон откри дека нејзиниот колега Адам Сендлер не го одобрува нејзиниот романтичен живот.

Ѕвездата на Friends гостуваше во шоуто The Tonight Show Starring Jimmy Fallon за да го промовира Murder Mystery 2, нејзиниот нов филм со Сендлер, и откри дека комичарот не може, а да не ја задева поради нејзиниот „ужасен вкус за мажи“.

Двете ѕвезди првпат се сретнаа во Jerry's Famous Deli на булеварот Вентура кога имаа само 20 и 22 години. На прашањето дали си давале совети со текот на годините, таа рече: „Ако добијам нешто од него, тоа е: ‘Што правиш?’ Обично е поврзано некој со кој излегувам…[ми вели] ‘Што правиш? Што не е во ред со тебе?’"

По краткото „интермецо“ во кое Џен и Фалон ги покажаа нивните најдобри имитации на Сендлер, актерката додаде дека „многу сака да се грижи за Сендлер кога работат заедно.

„Тој е толку преокупиран да се грижи за сите други, што навистина го прави, и не се грижи за себе. Жал ми е што те издавам на националната телевизија, Адам, но мора да го знаеш ова“, објасни таа.

Последниот проект на Сендлер и Анистон е продолжение на нивниот оригинален Netflix филм од 2019 година со исто име. Четири години откако го решија првото мистериозно убиство, нивните ликови Ник и Одри Спиц се детективи „со сите нишани“, но се мачат да ја ја разработат нивната приватна детективска агенција.

реклама

Зошто луѓето го мразат Новак Ѓоковиќ?

Read more

Шест знаци дека ви недостасува витамин Б12

Read more

Рани симптоми на срцев удар што се појавуваат неколку месеци порано

Read more

Зошто Белгија воведува зелено трепкачко светло на возилата?

Read more

Филм & ТВ

Amazon Prime се мајтапи со Netflix за забраната за споделување лозинка

Read more

Muted е меѓу најгледаните серии на Netflix, сите ја коментираат последната сцена

Read more

Георгина ги украде погледите во Кан

Read more

Наскоро доаѓаат летните блокбастери

Read more
 

Сцена

Amazon Prime се мајтапи со Netflix за забраната за споделување лозинка

Читај повеќе
  • play_arrow

Muted е меѓу најгледаните серии на Netflix, сите ја коментираат последната сцена

Читај повеќе
  • filter

Георгина ги украде погледите во Кан

Читај повеќе
  • play_arrow

Наскоро доаѓаат летните блокбастери

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најсмешни блупери на Џим Парсонс како Шелдон

Читај повеќе
  • play_arrow

Тина не си го сакала големиот хит награден со Греми: Ужасна и грозна песна

Читај повеќе

Почина Тина Тарнер

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Новата Софија Лорен во предизвикувачки фустан блесна во Кан

Читај повеќе
  • play_arrow

Спремете ги паломите: Романтични филмови кои немаат среќен крај

Читај повеќе