Адам Сендлер ја задева Џенифер Анистон поради нејзиниот „ужасен вкус за мажи“

Џенифер Анистон откри дека нејзиниот колега Адам Сендлер не го одобрува нејзиниот романтичен живот.

Ѕвездата на Friends гостуваше во шоуто The Tonight Show Starring Jimmy Fallon за да го промовира Murder Mystery 2, нејзиниот нов филм со Сендлер, и откри дека комичарот не може, а да не ја задева поради нејзиниот „ужасен вкус за мажи“.

Двете ѕвезди првпат се сретнаа во Jerry's Famous Deli на булеварот Вентура кога имаа само 20 и 22 години. На прашањето дали си давале совети со текот на годините, таа рече: „Ако добијам нешто од него, тоа е: ‘Што правиш?’ Обично е поврзано некој со кој излегувам…[ми вели] ‘Што правиш? Што не е во ред со тебе?’"

По краткото „интермецо“ во кое Џен и Фалон ги покажаа нивните најдобри имитации на Сендлер, актерката додаде дека „многу сака да се грижи за Сендлер кога работат заедно.

„Тој е толку преокупиран да се грижи за сите други, што навистина го прави, и не се грижи за себе. Жал ми е што те издавам на националната телевизија, Адам, но мора да го знаеш ова“, објасни таа.

Последниот проект на Сендлер и Анистон е продолжение на нивниот оригинален Netflix филм од 2019 година со исто име. Четири години откако го решија првото мистериозно убиство, нивните ликови Ник и Одри Спиц се детективи „со сите нишани“, но се мачат да ја ја разработат нивната приватна детективска агенција.

реклама

Ангелов бара кружен тек кај збунувачката крстосница со чести сообраќајки во Аеродром

Read more

Тројца исчезнати туристи во Грција најдени мртви

Read more

Тешки бетонски блокови пред паѓање висат од тераса спроти Владата, предупредува ЦУК

Read more

Кои раси на кучиња живеат најдолго?

Read more

Филм & ТВ

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Read more

Расел Кроу вели дека му е малку непријатно поради снимањето на новиот Gladiator

Read more

Официјален трејлер за Romulus, седмиот филм од Alien

Read more

Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Read more
 

Сцена

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Читај повеќе
  • play_arrow

Расел Кроу вели дека му е малку непријатно поради снимањето на новиот Gladiator

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за Romulus, седмиот филм од Alien

Читај повеќе
  • filter

Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

На 7 и 8 јуни по петти пат фестивалот Metal Discharge во Битола

Читај повеќе
  • play_arrow

Фан ја тужи Мадона поради премногу експлицитен настап: Изложеност на порнографија без предупредување

Читај повеќе

Уште едно од децата на Анџелина Џоли и Бред Пит се откажува од презимето

Читај повеќе

Лени Кравиц откри дека е во целибат девет години

Читај повеќе