Амбер Херд призна дека сè уште го сака Деп: Не му замерувам за ништо

Првото ексклузивно интервју со Амбер Херд  по судењето привлече огромно внимание, а меѓу останатото, актерката призна дека сè уште го сака бившиот сопруг.

Во вториот дел од интервјуто за NBC News, Херд проговори за нејзините чувства кон Џони Деп.

„Го сакам. Апсолутно го сакам со целото срце. Се обидував најдобро што можев нашиот длабоко нарушен однос да функционира, но не успеав“, вели Амбер.

Истакна дека нема негативни чувства кон Деп, не мисли ништо лошо за него, ниту му посакува такво нешто.

„Не му замерувам за ништо. Знам дека можеби тоа е тешко да се разбере или би можело да биде многу едноставно ако некогаш сте сакале некого. Би требало да биде едноставно“, додаде таа.

Херд се плаши дека Џони би можел повторно да ја тужи ако продолжи да зборува во јавност.

Remote video URL

„Знам дека не сум добра жртва. Не сум симпатична, не сум совршена жртва. Но, во текот на сведочењето барав од поротата да се обиде да го види човекот во мене“, изјави таа.

Ексклузивното интервју е првото обраќање на актерката откако е должна да му исплати отштета  на Џони од 15 милиони долари. Во првиот дел призна дека правела ужасни работи и има сторено многу грешки, но дека секогаш ја „зборувала вистината“.

Херд вели дека сега ќе се фокусира на одгледувањето на нејзината едногодишна ќерка.

 

Тагови
реклама

Три најдобри протеини за здравo срце

Read more

Неделен хороскоп од 15 до 21 јули според руски астролог

Read more

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Read more

Се огласи Меланија Трамп: Монструм!

Read more

Филм & ТВ

Почина Шенон Доерти, ѕвездата на „Беверли Хилс“

Read more

Скарлет Јохансон се прошета на црвениот тепих во хит летен модел

Read more

Објавен трејлерот за долго очекуваниот Gladiator II

Read more

Доаѓа продолжение на култниот The Devil Wears Prada, но ќе глуми ли и Ен Хатавеј?

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Почина Шенон Доерти, ѕвездата на „Беверли Хилс“

Читај повеќе
  • filter

Скарлет Јохансон се прошета на црвениот тепих во хит летен модел

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за долго очекуваниот Gladiator II

Читај повеќе

Доаѓа продолжение на култниот The Devil Wears Prada, но ќе глуми ли и Ен Хатавеј?

Читај повеќе

Зошто генерацијата Z исклучува филм кога се појавува секс сцена?

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледа денес детективот Мозер од Kommissar Rex?

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Еден од најскапите филмови во историјата: Бред Пит во улога на Ф1 возач

Читај повеќе

Уште една славна личност вмешана во смртта на Метју Пери

Читај повеќе