Стил

Ангели на Victoria’s Secret позираат на плажа

15. март 2017 - 12:02 | А.С.

Армија модели во бела чипкана долна облека беа главната атракција на плажа во Мајами на вчерашната фотосесија за Victoria’s Secret.

Овие модели, кои важат за едни од најубавите жени на светот се разголеа во секси чипкана долна облека за жешката фотосесија на плажа.

Јасмин Тукс, Тејлор Хил, Стела Максвел, Роми Стријд, Џозефин Скривер, Елса Хоск, Сара Сампаио и Лаис Рибериро ги покажаа совршено извајаните тела и позираа за најновата фотосесија на Victoria’s Secret.

Коментирај