Апасиев и Раде од Ѓорче „измамија“ неколку медиуми

Од фотографиите кои Левица ги објави од синоќешното отворање на новата канцеларија во Ѓорче Петров повеќето медиуми ги привлече онаа на која многумина го видоа познатиот холивудски актер Раде Шербеџија.

Нормално, Шербеџија не присуствуваше на овој настан, туку на фотките е извесен Славко, локален активист на Левица.

Понесен од еуфоријата која ја создадоа неколку медиуми, со иронична објава се пошегува и лидерот на партијата, Димитар Апасиев. Тој ја сподели веста на Фактор, еден од медиумите кој се излажа со Раде и подоцна ја избриша истата.

реклама

Ибра: Имам толку многу пари, а брат ми не успеав да го спасам

Read more

Како правилно се јаде јапонско јаболко?

Read more

Ретрограден Меркур им ги враќа бившите на 4 хороскопски знаци

Read more

НАЈДИ МЕ - Систем за рано предупредување за исчезнати деца во Македонија

Read more

#мкфејл

Рибата смрди од главата

Read more

Ај помини да те видам

Read more

Админот од Лаос стави жешка профилна и кавер фотка на Facebook-от на ФФМ

Read more

Патриотизам на ниво: Охрид се дави во ѓубре по Илинден

Read more
 

Магазин

Евтино, а вкусно: Макарони со компири и сланина

Читај повеќе

Зошто е важно да внесувате цинк и кои се најдобрите извори?

Читај повеќе

Пет загрижувачки начини на кои студеното време влијае на телото

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Најубавата собирачка на топчиња која го крсти детето по Рафаел Надал

Читај повеќе

Колку време смеете да го чувате месото во замрзнувач?

Читај повеќе

Луѓето родени во 90-тите имаат полошо ментално здравје од која било друга генерација

Читај повеќе

Зошто родителите сè почесто го бираат шведскиот модел на воспитување деца?

Читај повеќе

Само уште неколку часа ве двојат од луксузно патување во Дубаи, BMW1, iPhone 14 pro, гејминг лаптоп Lenovo

Читај повеќе
  • play_arrow

Доктор предупредува што може да се случи ако спиеме само 5 часа

Читај повеќе