Audi: Иднината е во ставот

Германскиот автомобилски гигант објави ново промотивно видео со моќна порака: Иднината е во ставот.

Сите гледаме во еден ист свет. Но сите го гледаме на различен начин.

Понекогаш треба да ја смениш перспективата.

Во Audi, одново ја зимислуваат мобилноста.

Бараат инспирација и визија во секојдневното.

Го замислуваат поголемото добро, живот со напредок. За позитивно и прогресивно утре.

реклама

Авто новости

Познато кога ќе биде претставена новата Škoda Fabia

Read more

Гиганти на иднината: BMW и Alibaba стануваат партнери

Read more

Fiat го претстави Tipo Cross

Read more

Стара љубов, нов модел: Како изгледа новото „фиќо“?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Вистински чувар: Питбул трениран да заштитува деца

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „Dreamland“ - новиот трилер со Марго Роби

Read more
play_arrow

Пробајте го најдобриот и најлесниот рецепт за пилешки крилца

Read more
play_arrow

Вежби за затегнати стомачни мускули со тегови

Read more
play_arrow

Десетте најголеми ривалства во фудбалот во овој момент

Read more
play_arrow

Подемот и падот на Ден Билзеријан – Кралот на Instagram

Read more
play_arrow

Нов Гинисов рекорд за најголема фонтана

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „The Midnight Sky“ со Џорџ Клуни во главната улога

Read more
play_arrow

10 најстрашни сцени од серии на Netflix

Read more
play_arrow

Тренинг за целото тело: Согорете 200 калории за 10 минути

Read more
play_arrow

Десетте најголеми црни дупки откриени досега

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Mean Girls“

Read more