МК сцена

Авалон продукција: The Prodigy летово во Македонија

10. мај 2016 - 13:48 | И.М.

Еден од најпознатите бендови во светот, The Prodigy, доаѓаат летово во Македонија, според најавата што продукцијата Авалон ја објави на својата официјална Facebook страна.

Објавеното тизер-видео ги најавува легендарните The Prodigy на концерт на отворено летово во Скопје.

Деталите околу точниот датум, локација на одржување како и цена на влезниците не се познати, се очекува од продукцијата дополнително да ги соопштаат. 

Коментирај