Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Британската глумица Кејт Бекинсејл повторно се занимаваше со своите следачи, обично мажи, на кои им пречи тоа што таа се гледа со момче кое е точно двојно помладо од неа.

Под видео што можеби и нема многу врска со оваа ситуација, кое глумицата го објави на Instagram и на коешто таа си игра со нејзиното маче, (не)очекувано доби коментар – „Зошто излегуваш со момчиња што можат да ти бидат деца?“

Инаку, раперот Гуди Грејс (23) е момчето со кое Кејт се гледа веќе неколку месеци.

„Секоја моја врска со помлади момчиња е за да ве нервирам вас“, одговори Кејт саркастично, на што соговорникот ѝ рече: „Ти треба маж“. Глумицата продолжи со зајадливите коментари.

„Зошто, кажи ми? За да ме спречи да си играм со мачката? Можеби тој ќе сака да си игра со мачката. Или пак, што ако јас не сакам да прекинам да си играм со мачката? Како тој би помогнал?“, продолжи таа со тролањето.

Претходно таа беше и во врска со 25-годишниот комичар Пит Дејвидсон. Инаку, глумицата лани се разведе од Лен Вајсман, режисерот на нивниот заеднички хит-филм „Underworld“, а претходно беше во брак и со глумецот Мајкл Шин (од 1995 до 2003 година), со кого ја имаат 21-годишната ќерка Лили Мо.

Инаку, еден од оние што јавно ја задеваат Кејт за нејзиниот љубовно-сексуален живот, беше и познатиот глумец Дејвид Спејд.

реклама

Кога кај нас вака: Велосипедска патека долж брегот во Турција, #НаТочак апелира за вакви промени и во Македонија

Read more

Четири хороскопски знаци кои важат за најжешки во кревет

Read more

Новиот играч на Јувентус полни батерии на Охридското Езеро

Read more

Instagram убавица: Ерјона Сулејмани

Read more

Филм & ТВ

Римејкот на „Fresh Prince Of Bel-Air“ е во подготовки и не е каков што очекувате

Read more

Сè што е погрешно со „Hustlers“

Read more

Disney го згасна брендот „20th Century Fox“

Read more

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Read more

Сцена

  • play_arrow

Римејкот на „Fresh Prince Of Bel-Air“ е во подготовки и не е каков што очекувате

Читај повеќе
  • play_arrow

Што мислат навистина Џејмс и Ларс од „Металика“ за Лејди Гага?

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Hustlers“

Читај повеќе

Disney го згасна брендот „20th Century Fox“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Читај повеќе
  • play_arrow

Научно-фантастичната серија „Raised by Wolves“ доби нов трејлер

Читај повеќе

Двејн Џонсон втора година по ред најплатен актер во светот

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најдобри борбени сцени со Киану Ривс

Читај повеќе

Џаред Лето ќе го глуми Енди Ворхол

Читај повеќе