Бен Афлек фатен на снимка како ѝ се правда на Џеј Ло: Не сум пиел

Бен Афлек и Џенифер Лопес се појавија на забава по повод премиерата на „Shotgun Wedding“, а еден момент особено го привлече вниманието на јавноста.

Се појави видео во кое Афлек наводно ѝ се правда на сопругата дека не пиел алкохол и веднаш стана хит на TikTok, каде собра пет милиони прегледи.

Моментот во кој Афлек прави гестикулација со рака, покажувајќи дека не пиел, додека Лопес го гледа со строг поглед, предизвика лавина реакции на социјалните мрежи, од кои повеќето се негативни.

@life_with_matt #duet with @alliworkscarpets #benaffleck ♬ original sound - Alli Works Carpets

Бен Афлек се бори со алкохолизмот веќе 20 години, неколку пати одеше во установа за рехабилитација, а сè започнало бидејќи пораснал со татко кој го имал истиот проблем.

Уште минатото лето се шпекулираше дека тогаш новопечениот пар е во неволја поради неговата зависност, но шпекулациите не се потврдени.

реклама

Приведени шест лица во угостителски објект во Жеровјане, пронајдено оружје

Read more
Унгарска копија на Вардар: Веспрем ги договори Шишкарев и Македа

Унгарска копија на Вардар: Веспрем ги договори Шишкарев и Македа

Read more

Шпионски софтвер може да го зарази вашиот телефон без ниту еден клик

Read more
Индиец си ги исече ноктите првпат по 66 години

Индиец си ги исече ноктите првпат по 66 години

Read more

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Нови детали од истрагата за смртта на Метју Пери: Запленети мобилниот и лаптопот на славна личност

Read more

Прв трејлер за серијата Women in Blue – приказната за првите жени во мексиканската полиција

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Нови детали од истрагата за смртта на Метју Пери: Запленети мобилниот и лаптопот на славна личност

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за серијата Women in Blue – приказната за првите жени во мексиканската полиција

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • filter

Анџелина Џоли ја покажа новата тетоважа

Читај повеќе

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Читај повеќе
  • play_arrow

Расел Кроу вели дека му е малку непријатно поради снимањето на новиот Gladiator

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за Romulus, седмиот филм од Alien

Читај повеќе
  • filter

Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Читај повеќе