Бен Афлек за улогата на Бетмен: Тоа беше моето најлошо искуство

Холивудскиот актер Бен Афлек ќе ја репризира улогата на Бетмен во претстојниот филм „The Flash“, а во интервју за Los Angeles Time актерот се осврна на улогата која за првпат ја сними во филмот „Justice League“.

Улогата не беше најдобро прифатена, но и актерот призна дека не се снашол баш најдобро.

„Тоа беше микс од проблеми. Мојот личен живот, разводот, честата отсутност, разликите во плановите за филмот, а потоа и личната трагедија на Зак Снајдер и повторното снимање. Тоа беше најлошото мое искуство. Беше одвратно. Имаше моменти кога одлучив повеќе да не го правам тоа“, изјави Афлек.

Режисерот Снајдер поради смртта на ќерката го напушти проектот, а пристапот на новиот режисер Џос Видон не му дојде баш најдобро на Бен.

Тагови
реклама

Маск му понуди 5.000 долари на тинејџер: Престани да ми го следиш авионот

Read more

Шах-мат од НАТО: Војна нема да има

Read more

Сателитски снимки открија што прави Русија на границата

Read more

Што е SWIFT и зошто може да биде оружјето од кое Русија најмногу се плаши?

Read more

Филм & ТВ

Овие пет филмови се најголемите фаворити за Оскарите

Read more

Како изгледа денес Џерод Смит од „Sex and The City“?

Read more

Се повлече од јавноста: Славната актерка по 13 години е непрепознатлива

Read more

Двејн Џонсон ја сподели животната филозофија за неговиот успех

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Овие пет филмови се најголемите фаворити за Оскарите

Читај повеќе
  • filter

Како изгледа денес Џерод Смит од „Sex and The City“?

Читај повеќе

Се повлече од јавноста: Славната актерка по 13 години е непрепознатлива

Читај повеќе

Двејн Џонсон ја сподели животната филозофија за неговиот успех

Читај повеќе

Spotify го одбра контроверзниот Џо Роган, ќе ја отстрани музиката на Нил Јанг

Читај повеќе

Меколи Калкин ја запроси Бренда Сонг со импозантен дијамантски прстен

Читај повеќе
  • play_arrow

Алиша Кис: Требаше да завршам како проститутка, а не како музичка икона

Читај повеќе

Елтон Џон заразен со корона, ја откажа турнејата

Читај повеќе
  • play_arrow

Цетински на роденденот на Тоше: Запејте ја пак „Јесен у мени“ со Аки

Читај повеќе