Бен Стилер одби да го отстрани Трамп од „Zoolander“

Славниот глумец ги отфрли јавните барања да го исече делот од неговиот популарен хит каде се појавува американскиот претседател Доналд Трамп.

„Луѓе ме контактираа велејќи ми дека треба да го исечам Доналд Трамп од 'Zoolander'. Сепак, тоа беше време кога тоа постоеше и тоа и тоа се случи“, рече Стилер во покастот „The New Abnormal“.

Трамп се појавува само неколку секунди во „Zoolander“ каде, нормално, се глуми самиот себе и го фали главниот лик во филмот: „Без Дерек Зулендер, машкиот моден свет не би бил тоа што е денес“.

Remote video URL

„Има многу филмови каде Доналд Трамп има некое безвезе појавување. Тој едноставно претставувал нешто“.

Стилер не само што го глуми главниот лик во филмот, туку тој беше и режисер, продуцент и учествуваше во пишувањето на сценариото.

Покрај „Zoolander“, Трамп се има појавено и во „Home Alone II“, „The Fresh Prince of Bel-Air“, „Sex and the City“, „The Job“, „The Drew Carey Show“, „The Little Rascals“, итн.

реклама

Голема експлозија и во Русија

Read more
Полициски командир на ГП „Деве Баир“ ја злоупотребил службената положба

Полициски командир на ГП „Деве Баир“ ја злоупотребил службената положба

Read more
Роман Абрамович во Дубровник наточи гориво во вредност од еден милион евра

Роман Абрамович во Дубровник наточи гориво во вредност од еден милион евра

Read more
Мајката на Роналдо: Син ми е жртва на мафијата

Мајката на Роналдо: Син ми е жртва на мафијата

Read more

Филм & ТВ

Антонио Бандерас позитивен на коронавирусот: Роденденот го славам во карантин

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Среќен роденден, Антонио Бандерас!

Read more

Што да гледате на Netflix следнава недела?

Read more

Сцена

Антонио Бандерас позитивен на коронавирусот: Роденденот го славам во карантин

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • filter

Среќен роденден, Антонио Бандерас!

Читај повеќе
  • play_arrow

Што да гледате на Netflix следнава недела?

Читај повеќе
  • play_arrow

9 август 1986, последниот концерт во живо на „Квин“ со Фреди Меркјури

Читај повеќе

„Пријателите“ сепак нема да се соберат повторно

Читај повеќе

Во подготовка четврти и петти дел на „John Wick“

Читај повеќе
  • play_arrow

Куклата Попи од „Trolls“ повлечена од пазарот поради непристоен дизајн

Читај повеќе
  • filter

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Читај повеќе