Безвременска убавина: Моника Белучи повторно одушеви

Б.С.Б.
/ 14.07.2020 / 16:05

Моника Белучи во септември ќе го слави 56 роденден и сè уште изгледа 20 години помладо. Славната актерка неодамна позираше за француско списание, а фотографот кој ги направи фотографиите истите ги објави на Instagram.

 На нив ја гледаме актерката во црно секси боди кое ги открива нејзините гради и нозе.

Фотографијата ги одушеви нејзините обожаватели.

„Убавината на оваа жена е навистина безвременска“, „Каква убавина, како да има дваесеттина години“, „Мислев дека ова е Селена Гомез“ се дел од коментарите на Instagram.

реклама

Бил Гејтс: Пандемијата за богатиот свет ќе заврши до 2021, за другите подоцна

Read more

Што треба да правите по секое вежбање за да стопите двојно повеќе масни наслаги?

Read more

Пет најчести лаги кои жените ги кажуваат за сексот

Read more

10 август 1913, Со Букурешкиот договор била поделена Македонија

Read more

Ново

  • play_arrow

Видра скокна на брод бегајќи од орка кит

Читај повеќе

Ахмети: Ќе зависи од волјата на двете страни за да имаме позитивен епилог во полза на државата

Читај повеќе
  • filter

Осветлен и раззеленет, стадионот во Прилеп предаден на општината

Читај повеќе

Либанската Влада поднесе оставка, но протестите продолжуваат

Читај повеќе

Дневен преглед на состојбата со COVID-19 во светот

Читај повеќе

Без договор за нова влада заврши средбата Заев-Ахмети, разговорите продолжуваат

Читај повеќе

Експлозија на гас во Балтимор, урнати неколку куќи, една жена загина

Читај повеќе

Разочараност во Русија од одлуката на Србија да купи кинески ракетен систем наместо С-300

Читај повеќе

109 нови случаи на COVID-19, еден починат

Читај повеќе