Бијонсе со провокативни фотографии ја рекламира новата колекција

Бијонсе во соработка со Adidas ја лансираше новата колекција Icy Park од својата модна линија Ivy Park која од сабота е пуштена во продажба, а пејачката го привлекува вниманието на социјалните мрежи за да оствари уште поголем успех.

Цените почнуваат од 70 до 130 долари, а некои комбинации се веќе распродадени.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

 

Погледнете како изгледа дел од колекцијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

 

реклама

Ова е можеби најлошиот начин да му соопштите на партнерот дека сте бремена

Read more

Најмали меѓу комшиите: Како стоиме на мапата за големина на пениси во Европа?

Read more

Најперверзните жени се родени во овој хороскопски знак

Read more

Делчевец пронајде лек за корона

Read more

Стил

Балканска крв: Ибра го донесе турбофолкот на Санремо

Read more

Најдобрите модни комбинации на Златен глобус 2021

Read more

Наоми Кембел позираше топлес во Африка

Read more

Новата играчка на Роман Абрамович: Јахта вредна половина милијарда евра

Read more
 

Магазин

  • play_arrow

Делчевец пронајде лек за корона

Читај повеќе

Зошто почесто треба да јадете зелка?

Читај повеќе
  • play_arrow

Стресот е тивок убиец - како да го победите?

Читај повеќе

Најдобриот рецепт за вкусно и сочно трилече

Читај повеќе

Во која земја живеат најмногу милијардери?

Читај повеќе

Три навики на здравите луѓе

Читај повеќе
  • play_arrow

Ја побара за жена на висина од над 4.000 метри

Читај повеќе
  • play_arrow

Интензивен HIIT тренинг за слабеење со Памела Рајф

Читај повеќе
  • play_arrow

Како би можело да изгледа животот по 1000 години?

Читај повеќе