Билбордите почнаа да комуницираат меѓусебе

На крајот на уште една година полна со неизвесност, Телеком со својата новогодишнa кампања и преку прашањето „Како си?“, имаше за цел да ги потсети луѓето за потребата од социјална поврзаност, грижа и внимание кон најблиските. 

 Токму ова прашање „Како си?“ привлече големо внимание од јавноста и поттикна голем број на разговори и дискусии на социјалните мрежи. Па, дури и натера некои да си кажат како се чувствуваат и тоа на билборди.

реклама

Ослиќ – како влијае на организмот најпопуларната славска риба?

Read more

5 хороскопски парови кои ќе се заљубат во 2024 година

Read more

Добитник на лото се откажа од 37 милиони евра, причината е потресна

Read more

Прашање за ракија на британскиот „Милионер“ што само мама знае да го одговори

Read more

Промо

BMW1 во Скопје, луксузни патувања за Дубаи во Тетово, Битола, Кривогаштани и Скопје, МЕГАВИН.МК донесе среќа низ цела држава

Read more

Празници се ближат! Coca-Cola го најавува караванот што го прославува духот на Дедо Мраз во сите нас

Read more

10 години во Singular низ призмата на првите вработени во македонската канцеларија

Read more

Овие празници Coca-Cola го слават духот на Дедо Мраз во сите нас

Read more
 

Ново

Која храна мора да ја изедеме истиот ден кога ќе ја зготвиме или отвориме?

Читај повеќе
  • play_arrow

Netlix ја најави втората сезона на реалното шоу Squid Game

Читај повеќе
  • play_arrow

Што потпишаа Путин и саудискиот принц Бин Салман?

Читај повеќе

Македонија У-19 ги доби противниците за пласман на ЕП

Читај повеќе
  • play_arrow

Водителка покажа среден прст во живо

Читај повеќе

10 најпосакувани фудбалери кои стануваат слободни на крајот од сезоната

Читај повеќе

Ковачки: Возилото со кое е киднапирана Вања 3 дена било на скопските улици, Спасовски да одговори зошто не е детектирано од Сејф сити

Читај повеќе

Раперот Пи Диди е обвинет за групно силување на 17-годишна тинејџерка

Читај повеќе

Рецепт на денот: Пита со компири и пилешко

Читај повеќе