Били Ајлиш ги шокираше фановите со новиот спот

Пејачката Били Ајлиш го објави новиот спот за песната „Lost Cause“ и наиде на многу негативни коментари од страна на нејзините фанови.

Ајлиш сама го режираше овој спот во кој игра, скока и јаде брза храна со другарките.

19-годишната пејачка во текот на кариерата нагласуваше дека сака да ја почитуваат според нејзината музика, а не според нејзиното тело, па затоа сега ги изненади фановите со новиот спот.

 „Дали ви недостасува старата Били“, „Били тверка, не можам да поверувам“, „Што ти направија“, „Ова е лошо, воопшто не ми се допаѓа“, се дел од коментарите на разочараните фанови.

Погледнете го спотот.

Remote video URL
реклама

Во Кина откриен нов вид џиновски носорог, поголем од жирафа

Read more

На Ериксен ќе му биде вграден уред кој спасува живот, но носи и низа опасности

Read more

Четири хороскопски знаци кои привлекуваат сè околу себе

Read more

Емотивен момент во кампот на данската репрезентација: Се појави Кристијан Ериксен

Read more

Музика

Џеси Џеј објави нова песна по четири години

Read more

Публиката се враќа на овогодинешните MTV Music Video Awards

Read more

Били Ајлиш ги шокираше фановите со новиот спот

Read more

Рики Мартин за неговата сексуалност: Со години бев збунет

Read more
 

Сцена

Пристигнува спин-оф за популарната серија „American Horror Story“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „Cruella“

Читај повеќе

Проекција на дигитално реставрираната копија на „Фросина“ во Кинотека

Читај повеќе

Сандра Булок и Бред Пит ќе глумат во филмот „Bullet Train“

Читај повеќе
  • play_arrow

„A Quiet Place 2“ стана филм со најголема заработка во текот на пандемијата

Читај повеќе

Ris Flower, “All I Wanna Know” прв сингл од новиот проект “Live Power Session”

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Почина Нед Бити, најангажираниот актер во Холивуд

Читај повеќе
  • play_arrow

Џеси Џеј објави нова песна по четири години

Читај повеќе