Хроника

Брачен пар физички нападнат во угостителски објект

14. јуни 2019 - 16:57 | МИА

На 13 јуни 2019 година во 00.33 часот во Полициската станица Кисела Вода бил ријавен физички напад.

Д.С.Д.(33) од Скопје пријавила дека околу 00.30 часот во угостителски објект на бул.„Борис Трајковски“ таа и нејзиниот сопруг Б.Д.(32) од Скопје биле физички нападнати од неколку лица.

Се работи на расчистување на случајот.

Коментирај