Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Познатиот актер Бредли Купер беше фотографиран во Њујорк додека се шеташе со својата ќерка, а неговиот нов имиџ го привлече вниманието на фановите.

Имено, на фотографиите актерот ја нема внимателно стилизираната фризура на која се навикнати женските фанови ширум светот, а поинаку ја средил и брадата, поради што многумина го исмејуваат на Х.

Фризурата на Бредли изгледа запоставено, а на фотографиите делува како да му недостига дел од брадата, па неговиот нов имиџ беше причина многумина да го исмеваат.

„Имаме прашања“, „Чудна брада“, „Што по ѓаволите?“, „Дали некој му кажал дека изгледа како кретен?“, се само дел од коментарите на Х за необичната брада на Купер.

Инаку, актерот пред неколку месеци потврди дека е во врска со манекенката Џиџи Хадид, кога беа фотографирани како шетаат во Лондон фатени за раце.

Гласините за нивната врска се појавија во октомври минатата година, откако неколку пати беа видени заедно. Двојката долго време се обидуваше да ја сокрие врската, а еден период тајно беа во куќа на Род Ајленд, која е во сопственост на нивната пријателка, пејачката Тејлор Свифт.

реклама

Филм & ТВ

Досега починаа 31 од актерската екипа на култната серија Beverly Hills, 90210

Read more

Доаѓа продолжението на еден од најстрашните хорори: Филмската екипа едвај ги гледала сцените

Read more

Жената-мачка покажа што е секси на 57 години

Read more

Emily in Paris: Објавен трејлерот за првиот дел од четвртата сезона

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Досега починаа 31 од актерската екипа на култната серија Beverly Hills, 90210

Читај повеќе
  • play_arrow

Доаѓа продолжението на еден од најстрашните хорори: Филмската екипа едвај ги гледала сцените

Читај повеќе
  • filter

Жената-мачка покажа што е секси на 57 години

Читај повеќе

Крис Браун повторно обвинет за брутален напад

Читај повеќе
  • play_arrow

Emily in Paris: Објавен трејлерот за првиот дел од четвртата сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Netflix „експлодира“

Читај повеќе

Адвокатот на Шајло Џоли откри детали за исфрлањето на „Пит“ од нејзиното презиме

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавени номинациите за наградите Еми, се издвојуваат две серии

Читај повеќе