Бредли Купер со задоволство повторно би глумел во франшизата The Hangover

Бредли Купер откри дека би сакал повторно да глуми во франшизата што го прослави пред повеќе од десет години.

Актерот гостуваше во ток-шоуто на култното списание и му призна на водителот Дејвид Ремник дека нема да размисли двапати доколку му се укаже можност повторно да глуми во четвртиот дел од филмската франшиза „The Hangover“.

Исто така, тој додаде дека мисли дека режисерот Тод Филипс никогаш не би се согласил на тоа.

Филмот „The Hangover“ следи тројца пријатели кои се будат од ергенска забава во Лас Вегас, без сеќавање на претходната ноќ и ергенската забава. Тие се движат низ градот за да го најдат својот исчезнат пријател пред неговата венчавка.

Remote video URL

Купер моментално го промовира својот нов филм „Maestro“. Филмот го следи животот на легендарниот американски композитор Ленард Бернстин. Главната улога ја имаше Бредли Купер, кој го режираше филмот според сценариото што го напиша заедно со Џош Сингер. Меѓу продуцентите на филмот се и Мартин Скорсезе и Стивен Спилберг.

реклама

Русите нападнаа со тенкови стари 70 години, резултатот – катастрофа

Read more

Пронајдена најголемата змија во светот

Read more

Најбогатиот фудбалер во светот итно е хоспитализиран

Read more

Масивен сателит денеска неконтролирано паѓа на Земјата, ќе профучи близу Македонија

Read more

Филм & ТВ

Оскаровецот Мендес ќе режира четири филма за „Битлси“

Read more

Кевин Бејкон по 25 години брак открил дека сопругата Кира му е всушност братучетка

Read more

Поради филм кој моментално е хит, песна од 2004 година го освојува интернетот

Read more

Кои се најгледани филмови и серии на HBO во моментов?

Read more
 

Сцена

Оскаровецот Мендес ќе режира четири филма за „Битлси“

Читај повеќе

Кевин Бејкон по 25 години брак открил дека сопругата Кира му е всушност братучетка

Читај повеќе
  • play_arrow

Поради филм кој моментално е хит, песна од 2004 година го освојува интернетот

Читај повеќе
  • play_arrow

Кои се најгледани филмови и серии на HBO во моментов?

Читај повеќе
  • play_arrow

Седум БАФТА награди за Oppenheimer, Barbie извиси

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix ги одушеви фановите на Bridgerton со сцена од третата сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Дали Netflix откри премногу за филмот во трејлерот за Damsel?

Читај повеќе
  • play_arrow

Супербоул 2024 стана втор најгледан пренос од стапнувањето на Месечината

Читај повеќе