Бритни Спирс повторно се разголи на Instagram, обожавателите се загрижени

Бритни Спирс повторно ги шокираше фановите позирајќи разголена.

Поп-пејачката на својот Instagram профил објави неколку разголени фотографии како позира на плажа, што предизвикаа бројни реакции.

„Бритни, дали си добро?“ праша една следбеничка.

„Шокиран сум. Ти си Бритни Спирс. Нема потреба да се соблекуваш“, додаде друг.

„Те молам, побарај помош“, е исто така еден од коментарите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Channel 8 (@britneyspears)

Потсетуваме дека татко ѝ Џејми Спирс беше нејзин старател-конзерватор од 2008 година до минатата година, т.е. ја контролираше нејзината кариера, приватниот живот и финансиите.

Откако си ја врати контролата врз својот живот, Бритни Спирс почна редовно да објавува експлицитни содржини на социјалните мрежи.

„Веројатно се прашувате зошто дури сега го покажувам своето тело. Затоа што дојдов на овој свет гола. Се чувствував како да носам товар на рамениците и се гледам себеси низ тој објектив", изјави претходно Бритни.

Сепак, многумина се загрижени за нејзиното ментално здравје. Таа неодамна хистерично се расплака додека се снимаше како танцува.

„Помина некое време откако не сум плачела пред камера! Тоа не е дефект, тоа е ослободување што ми требаше долго време! Духовно искуство, сигурно! Мислам дека треба да го правам тоа повеќе“, напиша таа.

реклама

Руска докторка открива која храна е „гориво за канцер“ по 40-тата година

Read more

Апасиев: Убиецот на Ибе Паликуќа сега има улица во Скопје

Read more

Снег во Шведска - 118 години тоа не се случило во овој период од годината

Read more

Зошто археолозите стравуваат да ја отворат гробницата на првиот кинески император?

Read more

Музика

Нова песна на Шакира и нова прозивка - овој пат на сметка на свекорот: Сѐ уште не стапнал в гроб

Read more

Аријана Гранде поднесе барање за развод по само 2 години брак

Read more

Нели Фуртадо воодушеви со смел фустан и одличен изглед на 44-годишна возраст

Read more

Мадона по 34 години ја објави контроверзната откажана реклама за Pepsi

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Нова песна на Шакира и нова прозивка - овој пат на сметка на свекорот: Сѐ уште не стапнал в гроб

Читај повеќе

Како изгледаше Бетмен низ годините?

Читај повеќе
  • play_arrow

Излезе трејлерот за претстојниот документарец за Бекам

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за Barbie

Читај повеќе
  • play_arrow

Гледачите на Netflix се навлечени на новата крими серија

Читај повеќе
  • play_arrow

Николас Кејџ е речиси непрепознатлив во трејлерот за новиот вестерн

Читај повеќе
  • play_arrow

Во сабота по 13-ти пат фестивалот Здраво млади во МКЦ

Читај повеќе

Аријана Гранде поднесе барање за развод по само 2 години брак

Читај повеќе
  • play_arrow

Oppenheimer го престигна Bohemian Rhapsody и стана најуспешен биографски филм

Читај повеќе