Брус Вилис и Деми Мур заедно се забавуваат во карантин

Брус Вилис и Деми Мур на социјалните мрежи објавија заеднички фотографии од карантинот во кој се заедно со целото семејство. На фотографиите тие се облечени во исти пижами со риги и изгледа дека добро се забавуваат.

По распадот на нивниот 13-годишен брак актерите се трудат да изградат силно заемно пријателство, па не е чудно што и во време на пандемија се во заеднички карантин.

Фотографиите на социјалните мрежи ги објави нивната ќерка Талила.

„Хаотично неутрални“, напиша таа.

Брус и Мур беа во брак од 1987 година до 2000 и заедно имаат три ќерки, најстарата има 31 година.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

chaotic neutral

A post shared by tallulah (@buuski) on

реклама

Филипче: Се координираме со соседите за отворање на границите, најверојатно нема да се бараат тестови

Read more

Познато од кои делови на Скопје се денешните новозаразени

Read more

Секси среда

Read more

SpaceX и НАСА лансираат астронаути во вселената, следете во живо

Read more

Чек дис аут

Полнење гориво 6.000 метри на небото

Read more

Роботи во Јужна Кореја прават и служат пијалаци на гостите

Read more

Њујорчани, претеравте!

Read more

Ја избричи брадата по 10 години и ја шокираше сопругата

Read more

Магазин

Се роди првата коала по страшните пожари во Австралија

Читај повеќе
  • play_arrow

Полнење гориво 6.000 метри на небото

Читај повеќе

Десетте најсреќни земји во светот во 2020

Читај повеќе
  • play_arrow

Роботи во Јужна Кореја прават и служат пијалаци на гостите

Читај повеќе

Која храна не треба да се јаде по истекот на рокот?

Читај повеќе
  • play_arrow

Њујорчани, претеравте!

Читај повеќе

Совршена орео торта од 4 состојки

Читај повеќе

Секс во време на корона: Борделите со препораки за пози со помал ризик од зараза

Читај повеќе
  • play_arrow

Лесни вежби за истегнување на телото

Читај повеќе