Брутално искрен трејлер за „Hobbs & Shaw“

Американскиот акционен филм „Fast & Furious: Hobbs & Shaw“ доби брутално искрен трејлер според хумористичниот поглед на Screen Junkies.

Во главните улоги се појавуваат Двејн Џонсон и Џејсон Статам кои ги репризираат улогите на Лук Хобс и Декард Шо, заедно покрај Идрис Елба, Ванеса Кирби, Клиф Куртис и Хелен Мирен.

Филмот заработи над 759 милиони долари на светскиот бокс-офис.

реклама

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Ева Лонгорија има 45 години и изгледа неверојатно

Read more

Наја Ривера се удавила за неколку минути, покажа официјалниот извештај

Read more

Искрен трејлер за „E.T. the Extra-Terrestrial“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Индиска кујна: Научете неколку рецепти

Read more
play_arrow

Шест трикови како да научите да читате говор на тело

Read more
play_arrow

Анти-корона меур - бизарен дизајн на заштитен шлем

Read more
play_arrow

Предлог за 10-минутно утринско вежбање

Read more
play_arrow

Четири рецепти за мезиња со јајца

Read more
play_arrow

Едноставни вежби за нозе за почетници

Read more
play_arrow

Три рецепти за пилешко со пармезан

Read more
play_arrow

Со инвалидска количка направил застој во тунел

Read more
play_arrow

10 изненадувања во оваа сезона на Премиер лигата

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „E.T. the Extra-Terrestrial“

Read more
play_arrow

Шест совети како да станете неодоливо шармантни

Read more
play_arrow

Зошто мојата мачка спие крај моите стапала?

Read more