Брзо и лесно: 10 одлични рецепти за тост

Појадокот е најважниот оброк во денот и не треба да го прескокнувате. За денешниот појадок може да подготвите тост, а во ова видео има 10 одлични рецепти.

Тост со авокадо, тост со путер од кикирики и банана или тост со кашкавал- кој е вашиот избор?

реклама

Рецепти

Рецепт на денот: Шницли во сос со сенф

Read more

Идеја за појадок: Печена овесна каша

Read more

Протеинска бомба: Како да зготвите црн грав?

Read more

Рецепт за вкусни домашни бургери

Read more

Нови видеа

play_arrow

Моментот кога полугол маж падна во лед во Амстердам стана хит

Read more
play_arrow

Зошто лажеме, научно објаснето

Read more
play_arrow

Топ 10 најдобри епизоди од „Black Mirror“

Read more
play_arrow

Кој е побрз: Lamborghini Aventador SVJ или Huracan Performante?

Read more
play_arrow

Метеор експлодира и го осветли небото над Мелбурн

Read more
play_arrow

Храна што сите ја сакаме, а прави да старееме побрзо

Read more
play_arrow

Најлесен начин како да се ослободите од болките во грбот

Read more
play_arrow

Што да јадете пред тренинг?

Read more
play_arrow

Кои се најскапо платените фудбалери во историјата на Премиер лигата?

Read more
play_arrow

Задоволство на денот: Три рецепти за зимска чорба

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Лосос со мед и лук

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more