Бугарска убавица: Има најголеми усни, сега ги покажа и зголемените гради

Андреа Иванова ја нарекуваат „жива Барбика“ поради обемот на пластични операции што ги има направено.

Девојката сега се пофали со своите нови гради.

Иванова веќе беше позната како жената со најголеми усни во светот, а сега отиде под нож за да ги направи градите со големина на корпа Е.

22-годишната девојка од Софија, Бугарија, изјави дека ништо нема да ја спречи се додека не го постигне посакуваниот изглед.

За да стигне до нејзините карактеристични усни, Иванова доби повеќе од 20 инјекции на хијалуронска киселина, со надеж дека ќе постигне „совршено полни усни“.

реклама

Откриен е нов сој: Високозаразен, ја намалува ефикасноста на вакцината

Read more

Вучиќ прикажа фотографии со оружје и безживотни тела со траги на мачење

Read more

Пирати, блуд и неморал: Како „Божјата казна го стигна најгрешниот град во светот“?

Read more

Овие се седумте најдобри мобилни телефони во светот

Read more

Чек дис аут

Пирати, блуд и неморал: Како „Божјата казна го стигна најгрешниот град во светот“?

Read more

Забранета голотија во Занзибар, дури и за туристите

Read more

Со недели го барал автомобилот паркиран во катна гаража

Read more

Не, Илон Маск не е мртов

Read more
 

Магазин

Дали ПМС ве дебелее?

Читај повеќе

Ибрахимовиќ со моќен говор го затвори фестивалот Санремо

Читај повеќе

Едноставен потег што може да ви ја спаси врската

Читај повеќе
  • play_arrow

Која е поврзаноста меѓу спиењето и менталното здравје?

Читај повеќе

Витаминска бомба што штити од вируси

Читај повеќе

Пасивно-агресивно однесување во врската: Рецепт за катастрофа

Читај повеќе

Рецепт на денот: Бургери со пилешки плескавици

Читај повеќе

Што се случува со нашето тело ако седиме премногу секој ден?

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Пирати, блуд и неморал: Како „Божјата казна го стигна најгрешниот град во светот“?

Читај повеќе