Ченинг Тејтум: Мора да станам подобар актер за да не бидам постојано гол

Ченинг Тејтум мисли дека треба да стане подобар актер за да не мора постојано да се соблекува во филмовите во коишто глуми.

Ова го изјави во текот на виртуелното гостување во емисија на Кели Кларксон.

„Јас тренирам и вежбам бидејќи тоа ми е работа. Верувајте ми дека не би изгледал вака да не морав да бидам гол во повеќето мои филмови. Во некој момент ќе мора да станам подобар актер за да не морам постојано да се соблекувам“, вели Ченинг.

Тој ги пофали луѓето кои вежбаат и се грижат за своето тело и покрај работните и семејните обврски.

„Иако ми е работа да тренирам и понатаму ми е тешко. Како успеваат да имаат енергија и време за да си посветат на себе луѓето кои работат нормална работа и имаат деца?“, вели тој.

Ченинг на Instagram понекогаш сака да се пофали со неговото секси тело по кое е препознатлив во филмовите „Magic Mike“ и „Magic Mike XXL“.

Remote video URL
реклама

Во Кина откриен нов вид џиновски носорог, поголем од жирафа

Read more

На Ериксен ќе му биде вграден уред кој спасува живот, но носи и низа опасности

Read more

Четири хороскопски знаци кои привлекуваат сè околу себе

Read more

Емотивен момент во кампот на данската репрезентација: Се појави Кристијан Ериксен

Read more

Филм & ТВ

Пристигнува спин-оф за популарната серија „American Horror Story“

Read more

Искрен трејлер за „Cruella“

Read more

Проекција на дигитално реставрираната копија на „Фросина“ во Кинотека

Read more

Сандра Булок и Бред Пит ќе глумат во филмот „Bullet Train“

Read more
 

Сцена

Пристигнува спин-оф за популарната серија „American Horror Story“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „Cruella“

Читај повеќе

Проекција на дигитално реставрираната копија на „Фросина“ во Кинотека

Читај повеќе

Сандра Булок и Бред Пит ќе глумат во филмот „Bullet Train“

Читај повеќе
  • play_arrow

„A Quiet Place 2“ стана филм со најголема заработка во текот на пандемијата

Читај повеќе

Ris Flower, “All I Wanna Know” прв сингл од новиот проект “Live Power Session”

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Почина Нед Бити, најангажираниот актер во Холивуд

Читај повеќе
  • play_arrow

Џеси Џеј објави нова песна по четири години

Читај повеќе