Четири идеи за чоколадирани јагоди

Чоколадираните јагоди се одличен десерт во секое време. Оваа слатка закуска може да ја направите многу лесно и брзо, а во видеото погледнете 4 идеи за подготвување на овој десерт и тоа со бело и црно чоколадо, со кикирики, со вкус на колаче и со изглед на смокинг :) 

реклама

Рецепти

Идеја за ручек: Печени пилешки прсти

Read more

Рецепт на денот: Запечени енчилади со пилешко и кашкавал

Read more

Осум брзи и здрави идеи за појадок

Read more

Чоколадни палачинки со овошен фил

Read more

Нови видеа

play_arrow

Каде ќе биде следниот трансфер на „чудото“ Холанд?

Read more
play_arrow

Луѓе vs животни: Фејл компилација

Read more
play_arrow

Дали има живот после смртта?

Read more
play_arrow

Објавен вториот трејлер за „Cruella“ со Ема Стоун како негативец

Read more
play_arrow

16 трикови што секој возач мора да ги знае

Read more
play_arrow

Најдобрите забивања во Евролигата

Read more
play_arrow

50 неверојатни факти за човечкото тело

Read more
play_arrow

Осум работи што треба да ги правите по тренинг

Read more
play_arrow

Најсмешните новинарски незгоди за март

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Аргентинците под вода го прославија Велигден

Read more
play_arrow

300 милиони планети за живеење, па зошто само на Земјата има живот?

Read more