Да не си му во кожа: Запросување не е за на кошарка

За време на натпреварот помеѓу кошаркарите на Зенит и Партизан во ВТБ лигата кој се одржа во Русија, еден навивач се обиде да ја запроси својата девојка.

На средината од првата четвртина, додека Партизан имаше водство од 14:4, парот се појави на големиот екран на средина од салата.

Навивачот тогаш клекна со прстен пред својата девојка, која одмавна со главата и ги тргна рацете од кутивчето со прстенот.

Дечкото веднаш стана и излезе од кадар, додека камерата продолжи да ја покажува девојката која со раце си го криеше лицето.

„Да не си му во кожа на дечково“, стои во описот на видеото кое се шири на социјалните мрежи.

URL

„Јавните запросувања ретко се добра идеја“, заклучи еден твитерџија.

Иако делуваат спектакуларно, јавните запросувања навистина се меч со две острици. Неретко завршувале без среќен крај, а овој случај е токму еден таков пример.

Тагови
реклама

Чек дис аут

Кајгана fun with flags: Епизода 4 - кога синот на претседателот црта знаме

Read more

Времеплов: Најдобрата реклама со фудбалери на сите времиња

Read more

15 најнапредни воени бродови во светот

Read more

Најстарата желка во светот наполни 190 години

Read more
 

Магазин

Три причини зошто жените глумат оргазам

Читај повеќе
  • play_arrow

Како најдобро да го исчистите стаклото на туш кабината?

Читај повеќе
  • play_arrow
Кралица на зимата: Неколку рецепти со леќа

Кралица на зимата: Неколку рецепти со леќа

Читај повеќе

Кои зачини помагаат за побрзо варење и здрави црева?

Читај повеќе

Дали сте зависни од коцкање и обложување?

Читај повеќе

Магнетна резонанца: Зошто се прави и како изгледа овој дијагностички преглед?

Читај повеќе
  • play_arrow

По многу години, се роди прле во скопската Зоолошка

Читај повеќе

Time: Зеленски е личност на годината

Читај повеќе
  • filter

Кајгана fun with flags: Епизода 4 - кога синот на претседателот црта знаме

Читај повеќе