Дали би си купиле ваков кревет?

Hariana Tech Smart Ultimate Bed е назив на креветот за кој може да се каже дека е најпрактичниот кревет во светот и дефинитивно наменет за оние коишто уживаат во комфор и луксуз.

Основните модели на овој кревет чинат 2.799 долари. На креветот има фотеља со функции за масажа, а исто така има и модуларни делови за седење и лежење, исто како и полици. Погледнете го видеото.

реклама

Чек дис аут

Урнебесни пародии од фотографии на славни личности на Instagram

Read more

Најсмешната фејл компилација на неделата

Read more

Прошетка по снежната Битола

Read more

Најпаметниот папагал

Read more

Нови видеа

play_arrow

Најсмешната фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Моментот кога Елон Маск си го купил првиот суперспортски автомобил

Read more
play_arrow

Сообраќајно чудо: Супербрз воз кој „лета“ со 620 километри на час

Read more
play_arrow

Преслатка реакција на маче кога за првпат ќе види снег

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Wonder Woman 1984“

Read more
play_arrow

НАСА 2021: Ајде да одиме на Месечината!

Read more
play_arrow

Како се чисти снегот во Mадрид?

Read more
play_arrow

Зошто англиските фудбалери ретко прават трансфери во странство?

Read more
play_arrow

Лана дел Реј пее за теориите на заговор за авионско запрашување во новата песна

Read more
play_arrow

Снаодлив Русин

Read more
play_arrow

Старата гарда vs. новите сили: Кој би победил?

Read more
play_arrow

Топ 10 нови игри за 2021 година

Read more