Дали Том Харди е новиот Џејмс Бонд?

Веќе неколку дена угледни светски медиуми шпекулираат кој ќе биде наследник на Даниел Крег во улогата на Џејмс Бонд.

Најгласни се шпекулациите дека улогата на тајниот британски агент ќе му припадне на Том Харди.

Некои извори тврдат дека 43-годишниот Харди веќе потпишал договор со кој се обврзал да ја преземе улогата на агентот 007, објавија британските медиуми.

URL

Vulcan Reporter објави дека Харди требало да биде претставен како новиот Џејмс Бонд во ноември годинава, но дека пандемијата со коронавирусот ги пореметила тие планови.

URL

Харди славно соработуваше со режисерот Кристофер Нолан во филмовите „Inception“, „Dunkirk и „The Dark Knight Rises“. Значајни остварувања му се и улогите во „Bronson“, „Mad Max: Fury Road“ и во суперхеројскиот „Venom".

Последниот Џејмс Бонд филм со Крег во улогата на агентот 007, „No Time to Die“ конечно ќе има премиера на 11 ноември.

Реакциите на јавноста околу веста дека можеби Харди ќе биде новиот Џејмс Бонд се поделени. Некои се одушевени од изборот, додека други нескриено го критикуваат.

URL
URL
URL
URL
URL
URL
URL
URL
URL
реклама

Хороскопски знаци кои важат за најдобри во секс

Read more

Вакцината нема да биде семоќна, маски ќе носиме со години

Read more

Шест ритуали што жените задолжително ги прават пред да имаат секс

Read more

Видео од деветгодишниот Хабиб во борба со мечка го одушеви интернетот

Read more

Филм & ТВ

Искрен трејлер за „Mean Girls“

Read more

Netflix и Apple сакаат да го откупат новиот филм за Џејмс Бонд за 600 милиони долари

Read more

Објавен трејлерот за новата комедија „The Very Excellent Mr. Dundee“

Read more

Најдобрите 15 психолошки трилери на сите времиња

Read more

Сцена

  • play_arrow

Искрен трејлер за „Mean Girls“

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix и Apple сакаат да го откупат новиот филм за Џејмс Бонд за 600 милиони долари

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за новата комедија „The Very Excellent Mr. Dundee“

Читај повеќе
  • play_arrow

Најдобрите 15 психолошки трилери на сите времиња

Читај повеќе
  • play_arrow

Никол Кидман и Мерил Стрип во новиот филм „The Prom“

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за романтичната комедија „Dash & Lily“

Читај повеќе
  • play_arrow

7 милиони прегледи за 8 часа: Слушнете ја новата песна на Аријана Гранде

Читај повеќе

Репертоар на Кино Милениум од 22 до 28 октомври 2020

Читај повеќе

Метју Меконахи: Под уцена ја изгубив невиноста на 15 години

Читај повеќе