Дали видрите се новите мачки?

Сѐ повеќе и повеќе расте популарноста на овие животни ширум интернетот каде фотографии и, особено, видеа со нив се многу гледани.

Веќе не е толку интрресно да ја облечете вашата мачка со необична облека и да ставите видео од неа на интернет. Тоа го можат сите кои чуваат мачка. Но, ако ставите видео од видра во истата облека, тогаш ќе напрвите бум.

Зошто овие животни од кои и змиите се плашат се толку популарни?

реклама

Забава

Авионска фејл компилација

Read more

Смешни и опасни средби со животни

Read more

Фејл компилација: 8-минутно смеење

Read more

40 чудни работи фатени на камера

Read more

Нови видеа

play_arrow

Десет работи кои никој не ви ги кажува за стомачните мускули

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Десет галаксии кои не би требало да постојат, ама тука се

Read more
play_arrow

Смешни и опасни средби со животни

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „Don't Look Up“ - новиот филм со Леонардо Дикаприо

Read more
play_arrow
Како да владеете со вашите расположенија?

Како да владеете со вашите расположенија?

Read more
play_arrow

Каква била Земјата пред ерата на диносаурусите?

Read more
play_arrow

Олдскул тренинг за стомачни мускули за мажи над 40 години

Read more
play_arrow

Што сè ќе ни се случи до 2025?

Read more
play_arrow

Дали би можеле да направиме лебдечки град?

Read more
play_arrow

Фејл компилација: 8-минутно смеење

Read more
play_arrow

Топ 10 стилски трансформации на славни личности

Read more