„Deadpool 3“: Хју Џекмен се враќа како Вулверин

Славниот актер Рајан Рејнолдс го „запали“ интернетот откако објави дека Хју Џекмен се враќа како Вулверин во новиот Deadpool филм.

Канадскиот актер отворено ја искажа желбата за враќањето на неговиот лик, а сега и објави видео во кое конечно ја потврди веста за обожавателите.

Видеото веќе има над 25 милиони прегледи, над милион лајкови и илјадници одговори за помалку од 24 часа.

URL

Познат е и датумот на премиерата, тоа е 6 септември 2024 година.

Судејќи по коментарите, обожавателите со нетрпение чекаат да го видат третиот дел од филмот.

 

реклама

Волстрит се тресе, инвеститорите стравуваат

Read more

Дали секое Светско досега било наместено?

Read more

Необичен знак за недостаток на витамин Б12

Read more

Индија е на пат да стане најголем увозник на руска нафта

Read more

Филм & ТВ

Продолжението на „Avatar“ ги одушеви критичарите: Филмот е визуелна гозба

Read more

Како изгледа денес згодната и наивна Кенди од Two and a Half Men

Read more

Документарецот за Хари и Меган предизвика контроверзии: Ја мамат јавноста

Read more

Кијану Ривс откри кој е најтешкиот филм што го снимил досега

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Продолжението на „Avatar“ ги одушеви критичарите: Филмот е визуелна гозба

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Како изгледа денес згодната и наивна Кенди од Two and a Half Men

Читај повеќе
  • play_arrow

Документарецот за Хари и Меган предизвика контроверзии: Ја мамат јавноста

Читај повеќе
  • play_arrow

Главна вечер и затворање на годинашниот Таксират

Читај повеќе
  • play_arrow

Кијану Ривс откри кој е најтешкиот филм што го снимил досега

Читај повеќе
  • play_arrow

Роберт Дауни Џуниор: Татко ми ме навлече на дрога кога имав 8 години

Читај повеќе
  • play_arrow

Принцот Хари се плашел дека жена му ќе заврши како принцезата Дијана

Читај повеќе
  • play_arrow

Почина актерката Кирсти Али

Читај повеќе
  • play_arrow

Spotify откри кои се најслушани песни во 2022

Читај повеќе