Дедо Мраз вози за Кликни Јади!

Годинава нѐ „утепа“ и сите одвај чекаме да заврши. Од Кликни Јади решиле малку да нѐ расположат, па го вработиле и Дедо Мраз да испорачува пакетчиња. Да, баш така, и на нас не ни се веруваше дека на врата ќе ни се појави оригинал Дедо Мраз, па уште расположен и насмеан :)

Remote video URL
Remote video URL

Топло препорачуваме да изненадите некого и да му го разубавите денот со нивниот Дедо Мраз. Браво за креативноста на дечките од Кликни Јади, секогаш знаат да изненадат со нешто ново 👏

 

 

 

 

 

 

реклама

Забранет сообраќај за товарни возила на Плетвар, Стража и крак Маврово – Дебар

Read more

RUPTLY за денешните избори

Read more
Тракторист и деветгодишно девојче повредени во сообраќајка

Тракторист и деветгодишно девојче повредени во сообраќајка

Read more
Нова празнична понуда на Македонски Телеком

Нова празнична понуда на Македонски Телеком

Read more

Промо

Интегрирано решение на „Комволт“ за заканите на рансомвер

Read more

Дедо Мраз вози за Кликни Јади!

Read more

Државна Лотарија и Црвен крст започнаа со хуманитарна акција за поддршка на ранливи категории граѓани во борба со Ковид-19

Read more

Дали знаете како да ги совладате загадувачите на воздух во домот?

Read more
 

Ново

СЗО до своите членки: Не воведувајте обврска за доказ за вакцинирање или имунитет при патување

Читај повеќе

Попова тврди дека Русија развила „имунитет на стадо“

Читај повеќе
  • play_arrow

Прошетка по снежната Битола

Читај повеќе

Новопримените професионални војници дадоа свечена заклетва

Читај повеќе
  • play_arrow

Најпаметниот папагал

Читај повеќе

Маричиќ: Подготвени сме за модерен попис – политиката подалеку од статистичката операција

Читај повеќе

Барселона ги одложи изборите за претседател

Читај повеќе

СИРИЗА: Мицотакис го финализираше вртењето за 180 степени за Договорот од Преспа

Читај повеќе

Собранието ја заврши расправата за законот за попис, ќе се гласа дополнително

Читај повеќе