Џеј Ло и Малума со секси спот за песните „ Pa Ti + Lonely“

Џенифер Лопес повторно крена прашина на светската музичка сцена откако го објави спотот за песните „Pa Ti + Lonely“ кои ги изведува со Малума.

Атрактивната Лопес(51) уште еднаш покажаа дека за неа годините се само бројка.

 

Сите зборуваат за нивните секси, страсни и жешки сцени, за одличната кореографија, како и за фактот дека Лопес изгледа неверојатно. 

Погледнете го спотот:

Remote video URL
реклама

Зошто авионите не летаат преку Тихиот Океан?

Read more

Најнезаборавните пенали во поновата фудбалска историја

Read more

Десет бизарни предмети од Земјата што сега лебдат во вселената

Read more

Зошто зажалив што ја изгледав цела сезона на „Emily in Paris“?

Read more

Музика

Почина гитаристот Еди ван Хејлен

Read more

Џеј Ло и Малума со секси спот за песните „ Pa Ti + Lonely“

Read more

Најмудрите зборови на Милан Младеновиќ што важат и денес

Read more

„Њу ордер“ се пофалија со наградата од фестивалот Скопје Синема Сити

Read more

Сцена

  • play_arrow

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Читај повеќе

Зошто зажалив што ја изгледав цела сезона на „Emily in Paris“?

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

„The Minions of Midas“ - нова серија на Netflix која ќе ја обожавате

Читај повеќе

Овој октомври, обложете се на Ал Пачино

Читај повеќе
  • play_arrow

Холивудските убавици откриваат: Кој е мојот најлош филмски бакнеж?

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Неверојатна трансформација на Ен Хатавеј во римејкот на „The Witches“

Читај повеќе

Последниот воз: Дали го фативте бесплатниот Netflix?

Читај повеќе

Тужба за продуцентите на „Borat 2“

Читај повеќе