Џеј Ло ја има најсексапилната насловна страница досега

Славната пејачка и актерка Џенифер Лопез е главна ѕвезда на новата насловна страница на магазинот Rolling Stone за март.

Лопез позира облечена во облека на брендот Balmain, а откако пред неполни 24 часа ја објави фотографијата од насловната на Instagram, пејачката доби над 1.7 милиони лајкови и безброј коментари со комплименти.

Повод за новата насловна страница е филмот „Marry Me“ во кој Лопез ја толкува главната улога заедно покрај Овен Вилсон.

Во интервју за магазинот Лопез проговори и за обновената врска со актерот и режисер Бен Афлек. Нагласи дека е среќна, дека и двајцата се истите луѓе од порано, но сега постари и поискусни.

Зборува и за филмот, филмската кариера, музиката но и за совршениот изглед во нејзината 53 година од животот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

реклама

Нови шокантни детали од Ковачки: Безбеден град го лоцирал возилото со кое била киднапирана Вања во Маџари и кај хотелот Палас

Read more

Потпишан најголемиот договор во историјата на американскиот спорт

Read more

Најопасниот хотел во светот: Среде море, опкружен со ајкули

Read more

Кои моменти од детството децата ќе ги паметат засекогаш?

Read more

Филм & ТВ

Психолошкиот трилер со Џулија Робертс и Итан Хок пристигна на Netflix

Read more

Дали ќе добиеме филм и за Кен?

Read more

Габриела Спаниќ изгледа непрепознатливо по бројните козметички зафати

Read more

Netlix ја најави втората сезона на реалното шоу Squid Game

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Психолошкиот трилер со Џулија Робертс и Итан Хок пристигна на Netflix

Читај повеќе
  • play_arrow

Дали ќе добиеме филм и за Кен?

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Габриела Спаниќ изгледа непрепознатливо по бројните козметички зафати

Читај повеќе
  • play_arrow

Netlix ја најави втората сезона на реалното шоу Squid Game

Читај повеќе

Раперот Пи Диди е обвинет за групно силување на 17-годишна тинејџерка

Читај повеќе
  • play_arrow

Николас Кејџ се збогува со филмската кариера: Кажав сè што имав да кажам

Читај повеќе

Анџелина Џоли повторно ќе биде Maleficent

Читај повеќе
  • play_arrow

Кои се најдобрите филмови и серии за 2023 година според IMDb?

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со Fast X

Читај повеќе