Џеј Ло позираше гола во реклама за моден бренд

Џенифер Лопез позираше гола во новата кампања за модниот бренд Revolve. Сними реклама за нова линија чевли, а телото ѝ беше покриено со долгата коса.

Пејачката својата соработка со споменатиот бренд ја започна на почетокот на овој месец. Во последно време ја запостави промоцијата на своите песни, а се посвети на промоција на модни линии и козметички производи.

Како и секогаш, реакциите на нејзините фотографии се позитивни.

„Сериозно, ти најдобро остаре од сите на планетата“, напиша една корисничка на Instagram.

„Совршена си од глава до пети“, додаде друга.

„Бен е среќен човек“, е исто така еден од коментарите.

Српските медиуми неодамна објавија дека Џенифер во мај ќе дојде во Белград. Наводно ќе настапи на приватна забава на милијардер, кој искеширал 200.000 евра.

„Нејзиниот тим не побара никакви дополнителни услови, само медиумите да не присуствуваат на настанот или гостите да не ја вознемируваат со разговор. Нејзиниот сопруг Бен нема да биде со неа, тоа е сигурно. Сите други детали за нејзиното доаѓање ќе се знаат пред нејзиното пристигнување“, рече изворот.

реклама

3 симптоми на висок холестерол кои можат да се забележат на телото без тестирање

Read more

Колку ќе платите за кафе, храна и сладолед на одмор во Грција?

Read more

Марс влезе во Бик: Промена на работа, продавање недвижнини

Read more

5 летни салати  - идеален избор за во жешки денови

Read more

Музика

Фан ја тужи Мадона поради премногу експлицитен настап: Изложеност на порнографија без предупредување

Read more

Лени Кравиц откри дека е во целибат девет години

Read more

Rammstein направи спектакл во Белград

Read more

Селин Дион низ солзи зборуваше за ретката болест: Ако не можам да одам, ќе ползам

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Прв трејлер за серијата Women in Blue – приказната за првите жени во мексиканската полиција

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • filter

Анџелина Џоли ја покажа новата тетоважа

Читај повеќе

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Читај повеќе
  • play_arrow

Расел Кроу вели дека му е малку непријатно поради снимањето на новиот Gladiator

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за Romulus, седмиот филм од Alien

Читај повеќе
  • filter

Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

На 7 и 8 јуни по петти пат фестивалот Metal Discharge во Битола

Читај повеќе