Џеј Ло во најновата реклама потсети со што располага

Џенифер Лопез повторно позираше во атрактивно издание за кампањата на нејзиниот бренд за нега на кожа JLO Beauty и доби бројни комплименти од обожавателите.

Имено, таа беше фотографирана во долна облека, која ги истакна нејзините атрибути. Многумина се согласија дека таа и понатаму е една од најубавите жени на светот.

„Чисто совршенство“, „Изгледаш совршено“, „Какво тело“, се само дел од коментарите.

Минатиот месец за Us Weekly таа изјави дека редовното вежбање значително помага да го подобри нејзиното ментално здравје.

„Фитнесот е многу важен дел од мојот живот. Вежбањето помага да се намали ризикот од развој на ментална болест. Исто така, докажано е дека ја ублажува депресијата и анксиозноста“, додаде таа.

Откри и дека се буди во 5 часот наутро за да тренира. Нејзиниот тренер Дод Ромеро рече дека таа пие најмалку 7 чаши вода дневно за да остане хидрирана. Нејзината исхрана се базира на зеленчук и риба.

реклама

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Убиен 31-годишен припадник на АРМ по приватна расправија

Read more

Земјотрес во Скопје

Read more

По 14 години изградба Путин го отвори автопатот меѓу Москва и Санкт Петербург

Read more

Филм & ТВ

Искрен трејлер за Godzilla x Kong: The New Empire

Read more

Трејлерот за воениот филм со Кејт Винслет ги одушеви фановите: Таа жена нема лоша улога

Read more

Џони Деп има нова љубов: Си најде среќа со 33 години помлада руска манекенка

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Искрен трејлер за Godzilla x Kong: The New Empire

Читај повеќе
  • play_arrow

Трејлерот за воениот филм со Кејт Винслет ги одушеви фановите: Таа жена нема лоша улога

Читај повеќе

Џони Деп има нова љубов: Си најде среќа со 33 години помлада руска манекенка

Читај повеќе
  • play_arrow

Шоу на Шакира на финалето од Копа Америка: Изведбата вклучуваше ВИ елементи

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледаше Бренда во првата епизода од „Беверли Хилс“?

Читај повеќе
  • play_arrow

Почина Шенон Доерти, ѕвездата на „Беверли Хилс“

Читај повеќе
  • filter

Скарлет Јохансон се прошета на црвениот тепих во хит летен модел

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за долго очекуваниот Gladiator II

Читај повеќе