Делчевец пронајде лек за корона

Навали народе, лекот за коронавирусот е пронајден!

Но, не можете да го купите, ниту да ви го пратат, туку да за се излечите мора да отидете во шумите близу Делчево.

Изумител на лекот е чичко Страшо од Делчево, кому, како изумите на Леонардо Да Винчи, лекот му се јавил на сон.

Remote video URL
реклама

Принцот Филип беше против разводот на Чарлс и Дијана: Никој со здрав разум не би ја оставил за Камила

Read more

Текстилниот сектор пред колапс

Read more

Американски водител: Бил Гејтс мисли дека е Бог

Read more

Кои се голите девојки уапсени во Дубаи и кој стои зад сето тоа?

Read more

#мкфејл

Делчевец пронајде лек за корона

Read more

Тешко на планината со вакви планинари

Read more

Омилениот шампон на Џонтра Волта

Read more

Паркирање на денот

Read more
 

Магазин

Смути од само неколку состојки за чистење на црниот дроб и цревата

Читај повеќе

Идеја за ручек: Печени пилешки прсти

Читај повеќе

Родени под среќна ѕвезда: Најталентирани хороскопски знаци

Читај повеќе

Рецепт на денот: Запечени енчилади со пилешко и кашкавал

Читај повеќе
  • play_arrow

Ова е чипираниот мајмун на Илон Маск кој игра видеоигра со помош на неговите мисли

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Осум брзи и здрави идеи за појадок

Читај повеќе
  • play_arrow

Како да се држите до планот за здрава исхрана?

Читај повеќе

Седум прашања за сексот што ги мачат луѓето во долги врски

Читај повеќе